Вітаю Вас, Гість · RSS
Твір на тему: «Сонячний світ дитинства в романі М. Твена «Пригоди Тома Сойєра»» 5 клас
Твори


Вхід


Статистика


22.08.2019, 22:16
СОНЯЧНИЙ СВІТ ДИТИНСТВА В РОМАНІ М. ТВЕНА «ПРИГОДИ ТОМА СОЙЄРА»

Видатний американський письменник Марк Твен написав багато кни­жок, якими зачитується вже багато поколінь людей. І найулюбленіший серед них — роман «Пригоди Тома Сойєра».

Головний герой цього твору — Том. Він — безтурботний школяр, не­слухняний, інколи навіть грубий. У голові в нього завжди повно всяких дурних вигадок та капостей. Том може прогуляти заняття в школі, граю­чись у лісі та уявляючи себе то піратом, то знаменитим розбійником Ро­біном Гудом. Він навіть тікає з дому, перелякавши і засмутивши цим тітоньку Поллі.

Але цей хлопчик — великий мрійник і вигадник, сміливий, чесний, вірний у дружбі, не любить зрадливих, нечесних людей та наклепників. Він бере провину дівчинки Беккі, яка йому подобається, на себе, нама­гається повідомити тітоньці, що він живий, щоб та не хвилювалася.

Том зумів завдяки своїй винахідливості перетворити покарання на розвагу — так розрекламував привабливість фарбування паркану, що ви­шикувалася ціла черга бажаючих.

На долю Тома Сойєра випадає багато пригод, серед них і небезпеч­них. Але він разом зі своїм другом Геком із честю виходить з усіх небез­печних ситуацій, виявляє свої кращі якості, хоч і завдає своїм близьким багато турбот.

Отже, Марк Твен яскраво і переконливо показав дитячий світ амери­канських хлопчиків, яким довелося зіткнутися не лише зі своїми, дитя­чими проблемами, а й із жорстокістю та несправедливістю дорослого світу. Читачі вірять, що Том Сойєр виросте доброю людиною і порядним гро­мадянином, незважаючи ні на що.

Зробити безкоштовний сайт з uCozЯндекс.Метрика